Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník/ice zákaznického servisu, Ústí nad Labem

Pozice:
Pracovník/ice zákaznického servisu
Zaměstnavatel:
VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o.
IČO:
04084471
Oblast (okres, kraj):
Ústí nad Labem
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
18900
Popis práce:

Náplň práce: pracovník bude v rámci cílené kampaně na zdravotnický personál, komunikovat s kandidáty z řad zemí bývalého SSSR ( společnost má akreditaci od ministerstva zdravotnictví -o vzdělávacího pracoviště dále se bude starat komplet o stávající i nové zákazníky, do této náplně spadá komunikace s nimi v rámci reklamací, objednávek, přeobjednávání, tvoření cenových kalkulací, aj.
Požadujeme: vyučení nebo středoškolské vzdělání, znalost ruského nebo ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ŘP skup. B.
Nabízíme: stravenky.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jan Čáka
Telefon:
774320438
Počet zobrazení inzerátu:
107×